GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW F 900 XR
Aanvullend
12Volt aansluiting, ABS Pro, Bagagerek, Bandenspanningcontrole (RDC), Comfortpakket, Connectiviteit TFT scherm, Cruise control, Diefstalalarmsysteem, Dynamicpakket, Dynamic Traction Control (DTC), Electronic Suspension Adjustment (ESA), Handprotectoren, Keyless Ride, Kofferdrager links/rechts, Kofferset, LED-koplamp (inclusief dagrijlicht), LED Achterlicht, Middenbok, Navigatievoorbereiding BMW, Rijmodi Pro, Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands, Witte LED knipperlichten
Meer informatie
Topsnelheid: 200 km/u
2 zitplaatsen
Eerste eigenaar
Fabrieksgarantie tot: 18-04-2030
Garantielabel: BMW Premium Selection (24 maanden)
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 10MXNJ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Overig |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.058 |
| Laatste registratie | 2026-05-09 |
| Eerste registratie NL | 2025-04-19 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 895 cc |
| Vermogen | 77 kW |
| Gewicht ledig | 209 kg |
| Gewicht rijklaar | 216 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |
| Torque | 92 Nm |
| Fuel tank capacity | 16 liter |