GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW F 900 R
Aanvullend
ABS Pro, Active pakket, Adaptief demping systeem, Anti Blokkeer Systeem, Anti diefstal alarm, Anti doorSlip Regeling, Bluetooth, Comfort-pakket, Connectivity, Dynamic Traction Control (DTC), Elektronisch Stabiliteits Programma, Handvatverwarming, Keyless Ride, Keyless start, Kleur wit, LED koplampen, M Endurance ketting, Middenstandaard, Motorspoiler, MSR Motorsleepmomentregeling, Rijmodi Pro, Schakelassistent Pro, Stijlvariant Sport, Verlaagde carrosserie, Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands, Windscherm
Meer informatie
Topsnelheid: 200 km/u
2 zitplaatsen
Eerste eigenaar
Garantielabel: BMW Premium Selection (24 maanden)
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 46MSPR |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.403 |
| Laatste registratie | 2024-09-19 |
| Eerste registratie NL | 2023-04-15 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 895 cc |
| Vermogen | 77 kW |
| Gewicht ledig | 204 kg |
| Gewicht rijklaar | 211 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Torque | 92 Nm |
| Fuel tank capacity | 16 liter |