GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW F 800 GS
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, Anti diefstal alarm, Anti doorSlip Regeling, Bandenspanningcontrole (RDC), Comfort pakket, Cruise control, Handkappen, Handvatverwarming, Intelligent Emergency Call (eCall), Keyless Ride, Kleur wit, Kofferdragers links & rechts, Koplamp Pro, LED dagrijverlichting, LED koplampen, Navigatievoorbereiding af fabriek, smartphone integratie, Teleservices, TFT Connectivity Display, Topkoffer, Topkofferdrager, Touring pakket, Verlagingset, lage vering & buddyseat, Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands, Windscherm
Meer informatie
Topsnelheid: 190 km/u
2 zitplaatsen
Aantal eigenaren: 2
Fabrieksgarantie tot: 18-08-2030
Garantielabel: BMW Premium Selection (24 maanden)
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 71MZFP |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Overig |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.832 |
| Laatste registratie | 2025-10-18 |
| Eerste registratie NL | 2025-08-19 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 895 cc |
| Vermogen | 64 kW |
| Gewicht ledig | 220 kg |
| Gewicht rijklaar | 227 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |
| Torque | 91 Nm |
| Fuel tank capacity | 15 liter |