Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
MOVA rit
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
BMW F 650 GS
Meer informatie
Modeljaar: 2012
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 71MBLZ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.339 |
| Laatste registratie | 2026-04-08 |
| Eerste registratie NL | 2012-04-27 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 798 cc |
| Vermogen | 52 kW |
| Gewicht ledig | 190 kg |
| Gewicht rijklaar | 199 kg |
| Gewicht maximum | 436 kg |
| Geluid stationair | 87 dB |
| Payload capacity | 237 kg |