Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
MOVA rit
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
BMW F 650 GS
Fijne sportieve BMW f650gs uit 2013 Verhoogd windscherm Luxe zadel Verwarmde handvaten Zijstandaard en bok BMW navigatie Automatische ketting smering Goede banden Tanktas met klik systeem Handvat windkappen Gereedschap tasje
| Kenteken | 71MDBJ |
| Rijbewijs | A |
| BPM | € 1.179 |
| Laatste registratie | 2024-07-06 |
| Eerste registratie NL | 2013-03-05 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 798 cc |
| Vermogen | 52 kW |
| Gewicht ledig | 190 kg |
| Gewicht rijklaar | 199 kg |
| Gewicht maximum | 436 kg |
| Geluid stationair | 87 dB |
| Payload capacity | 237 kg |