GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW CE 04
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, Bluetooth, Connected services, Elektronisch Stabiliteits Programma, Keyless start, LED achterlichten, LED koplampen, Multimedia-voorbereiding, smartphone integratie, Uitparkeer waarschuwing
Meer informatie
Acceleratie (0-100): 9,1 s
Topsnelheid: 120 km/u
2 zitplaatsen
CO?-uitstoot: 0 g/km
Dealer onderhouden (onderhoudsboekjes aanwezig)
Eerste eigenaar
Fabrieksgarantie tot: 22-06-2026
Garantielabel: BMW Premium Selection (24 maanden)
| Kenteken | 12MSZK |
| Segment | Overig |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Laatste registratie | 2024-07-11 |
| Eerste registratie NL | 2023-06-23 |
| Technische details | |
| Gewicht ledig | 168 kg |
| Gewicht rijklaar | 175 kg |
| Torque | 62 Nm |