GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW C 400 GT
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, Comfort pakket, Connectivity, Dagrijverlichting, Diefstalalarmsysteem, Elektronisch Stabiliteits Programma, Keyless Ride, Keyless start, LED achterlichten, LED koplampen, Middenstandaard, Topkoffer, Topkofferdrager, Verwarmbare buddyseat, Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands
Meer informatie
Topsnelheid: 129 km/u
2 zitplaatsen
Aantal eigenaren: 2
Garantielabel: BOVAG Garantie (12 maanden)
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 32MRSK |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Motorscooter |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 955 |
| Laatste registratie | 2025-06-12 |
| Eerste registratie NL | 2022-07-09 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 350 cc |
| Vermogen | 25 kW |
| Gewicht ledig | 206 kg |
| Gewicht rijklaar | 213 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |
| Torque | 35 Nm |
| Fuel tank capacity | 13 liter |