GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW C 400 GT
Aanvullend
ABS, Comfortpakket, Connectiviteit TFT scherm, Diefstalalarmsysteem, Keyless Ride, LED-koplamp (inclusief dagrijlicht), Middenbok, Verwarmbare buddyseat, Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands
Meer informatie
Topsnelheid: 129 km/u
2 zitplaatsen
Aantal eigenaren: 2
Fabrieksgarantie tot: 12-04-2029
Garantielabel: BMW Premium Selection (24 maanden)
| Kenteken | 08MVBD |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Motorscooter |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 1.318 |
| Laatste registratie | 2025-05-24 |
| Eerste registratie NL | 2024-04-13 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 350 cc |
| Vermogen | 25 kW |
| Gewicht ledig | 207 kg |
| Gewicht rijklaar | 214 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |
| Torque | 35 Nm |
| Fuel tank capacity | 13 liter |