Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Benelli TRK 502
Meer informatie
Modeljaar: 2020
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 11MRLF |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 931 |
| Laatste registratie | 2026-02-25 |
| Eerste registratie NL | 2025-06-05 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 500 cc |
| Vermogen | 35 kW |
| Gewicht ledig | 228 kg |
| Gewicht rijklaar | 235 kg |
| Gewicht maximum | 427 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |
| Payload capacity | 192 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149