Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Benelli Tre 1130 K
Meer informatie
Modeljaar: 2009
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 30MFBV |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.728 |
| Laatste registratie | 2022-11-22 |
| Eerste registratie NL | 2014-08-01 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 1.131 cc |
| Vermogen | 92 kW |
| Gewicht ledig | 215 kg |
| Gewicht rijklaar | 240 kg |
| Gewicht maximum | 440 kg |
| Geluid stationair | 96 dB |
| Payload capacity | 200 kg |