Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Aprilia Shiver 750
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem
Meer informatie
Laadvermogen: 201 kg
GVW: 400 kg
Topsnelheid: 210 km/u
2 zitplaatsen
Schadevrij
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MXGR64 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.037 |
| Laatste registratie | 2026-02-15 |
| Eerste registratie NL | 2010-03-22 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 750 cc |
| Vermogen | 70 kW |
| Gewicht ledig | 199 kg |
| Gewicht rijklaar | 210 kg |
| Gewicht maximum | 400 kg |
| Geluid stationair | 98 dB |
| Payload capacity | 190 kg |
Hoge Traan 17
9351 VV Leek
Telefoon 1:
0634011754