Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Aprilia Moto 6.5
Meer informatie
Modeljaar: 1995
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MLRX47 |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 828 |
| Laatste registratie | 2024-12-12 |
| Eerste registratie NL | 2004-07-01 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 650 cc |
| Vermogen | 31 kW |
| Gewicht ledig | 184 kg |
| Gewicht rijklaar | 191 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149